#SOSNOWIEC

Babski comber

w
MANUFAKTURZE KADRÓW

Zapraszamy na coroczną akcję darmowych minisesji z okazji Dnia Kobiet. Zbierz swoją paczkę babeczek, psiapsiółek czy też funfel, wraz z którymi masz ochotę zapozować przed naszymi obiektywami, a my zrobimy resztę. Będzie wino, będą kobiety, a więc może i śpiew. Z pewnością będzie nasza czarodziejka piękna.

11, 12 marca 2023 r.

w godzinach 10-18.

ul. Dęblińska 1,

41-200 Sosnowiec

Czego się spodziewać?

Przede wszystkim dobrej zabawy… i oczywiście najwyższej jakości zdjęć studyjnych zarówno solo, jak i w grupie. 

Ile osób mogę zabrać?

Ile tylko chcesz... miejsca jest sporo. Ważne, żebyśmy o tym wiedzieli i zarezerwowali dla Was odpowiednio dużo czasu.

Co dostaniemy?

Sesję fotograficzną oraz wszystkie zdjęcia grupowe i solo do wyboru, by móc na spokojnie zdecydować, które będziecie chciały zamówić w wersji z postprodukcją, a które z pełnym retuszem.

Ile to kosztuje?

Sesja, jak już wiecie, jest zupełnie za darmo. Możecie jednak zamówić zdjęcia do postprodukcji i retuszu w cenie odpowiednio 30 i 80 zł za sztukę.

Ile to potrwa?

Sesje dla 1-3 osób umawiane są co 30 minut, ale w przypadku większej grupy, czas ten pewnie ulegnie zmianie, bo możemy pracować na dwóch planach jednocześnie.

Kto fotografuje?

Nasza manufakturowa ekipa z piekła rodem - Barabara, Pavulon i Wuj Radzisław. Wszyscy z długoletnim doświadczeniem i poczuciem humoru wprost z radzieckiego filmu pornograficznego.

Czym fotografujecie?

Najwyższej jakości sprzętem, który z pewnością da Wam w bród dobrych jakościowo ujęć, z których wybierzecie to, co Wam się najbardziej spodoba. Na specjalne życzenie fotografujemy także słoikiem, młotkiem i łyżką do butów.

Zdjęcia postprodukcja

Postprodukcja

PLN 30,00 /szt.
 • Sesja za free!
 • Przychodzisz i nic nie płacisz. A jeśli coś Ci się spodoba, wtedy możesz zamówić postprodukcję lub pełny retusz.

 • Postprodukcja
 • Postprodukcja zdjęcia.

 • Odbitki 10x15
 • Do każdego zamówienia dorzucamy odbitki w formacie 10x15.

Zdjęcia retuszowane

Profesjonalny retusz

PLN 80,00 /szt.
 • Sesja za free!
 • Przychodzisz i nic nie płacisz. A jeśli coś Ci się spodoba, wtedy możesz zamówić postprodukcję lub pełny retusz.

 • Pełny retusz
 • Bardzo szczegółowa obróbka i retusz w cyfrowy. 

 • Odbitki 10x15
 • Do każdego zamówienia dorzucamy odbitki w formacie 10x15.

Jak umówić termin?

Skorzystaj z linku poniżej i umów datę oraz godzinę w serwisie Mafelo albo skontaktuj się telefonicznie, żeby ustalić szczegóły i dowiedzieć się więcej.

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania poniżej, zadzwoń i dowiedz się wszystkiego bezpośrednio: 602268743 (Radek), 517082047 (Paweł).

A co z tą "czarodziejką piękna"?

Ano będzie… i to z najwyższej półki. O asystę w zakresie makijażu zadba bowiem nasza profesjonalna wizażystka. Na pełen wizaż czasu nie będzie, ale w razie czego sprawnie pomoże ogarnąć nieprzewidziane wtopy, wpadki i katastrofy. Także ten, będzie ładnie!

manufaktura

Dlaczego u nas?

Cóż, lista jest długa niczym kwota długu publicznego, ale jeśli chcecie konkretów, to w skrócie:

 • Żadnego ryzyka

  Za nic nie płacicie w ciemno, bo sesja nic nie kosztuje. Przychodzicie z dobrym nastawieniem, a my robimy to, co potrafimy najlepiej.

 • Jakość i doświadczenie

  Zarówno poziom zdjęć, jak i retuszu stoją zawsze na pierwszym miejscu. Dokładamy wszelkich starań, by nasze wieloletnie doświadczenie przekładało się zawsze na zadowolenie naszych klientów.

 • Dwa plany zdjęciowe

  Nie musicie wybierać - oba wykorzystamy. Jeden, w konwencji minimalistycznej, z białym lub ciemnym tłem, doskonały zarówno do portretu w kolorze, jak i czarno-białego. Drugi to życie i radość. Tam już królować będą prawdopodobnie kolory. Chociaż wszystko jest możliwe.

 • Doskonała zabawa

  Jeśli zabierzecie ze sobą uśmiech i pozytywne nastawienie, nie ma szans, by czas spędzony w studio uznać za zmarnowany. W razie tremy - dla pełnoletnich nie-kierowców - mamy w zanadrzu butelkę rozweselacza.

Sesja na Dzień Kobiet

Umów termin

Umów się już teraz i spraw przyjemność swojej wesołej ekipie.