Radek Struzik Fotografika

Studio Fotograficzne Manufaktura Kadrów

Kilka słów o mnie...

Witam w mojej bajce

...i o tym, czym się zajmuję

Kim jestem?

Jestę fotografę… a fotografę to według mnie gwarancja wyniku i właściwej jakości, bez względu na warunki i okoliczności. Wiele lat szlifowania warsztatu zarówno w studiu, jak i podczas imprez weselnych, dają pewność, że jestem w stanie zrealizować każde zlecenie w sposób należyty. A podstawy do tej pewności stale rozwijam.

Od kiedy?

Od zawsze, czyli mniej więcej od dziecka za sprawą mojego ojca. Choć tak naprawdę zająłem się tematem dopiero w 2006 roku. Najpierw hobbystycznie, potem profesjonalnie. Czasami wydaje mi się, że wiem już o tym wszystko, ale wciąż za mało, więc nadal się rozwijam.

Gdzie?

Wraz z moimi wspólnikami prowadzę w Sosnowcu od blisko dekady studio fotograficzne Manufaktura Kadrów. Najpierw na ul. Modrzejowskiej, teraz na ulicy Dęblińskiej 1. Tam przyjmujemy klientów i dajemy upust swoim pasjom. Organizujemy też warsztaty i liczne atrakcje dla mieszkańców, więc warto zagmerać i na profilu studia.

Co robię?

W ramach prowadzonej działalności zajmuję się przede wszystkim  fotografią studyjną i reportażową oraz powiązanym z nią retuszem i grafiką. Z chęci rozwoju zaangażowałem się także w produkcje filmowe i montaż głównie w zakresie filmów reklamowych i edukacyjnych.

Najczęściej fotografuję podczas reportaży weselnych i w studiu, gdzie w pełni można kontrolować warunki. Rozwijam także montaż i stale szlifuję retusz, by spełniał najwyższe standardy. 

Za ile?

Z cenami usług się nie kryję, więc na stronie znajdziesz zarówno ceny voucherów na sesje studyjne, które możesz zakupić od razu, ale i ceny fotografii ślubnej, które to wymagaj konkretnej umowy dostosowanej do potrzeb. Proponowane stawki, choć nie najwyższe, uważam za godziwe i nie próbuję na wstępie “wybadać” klienta ile da. Jeśli się na nie godzi, to znaczy, że są dla niego odpowiednie.

Co możemy zrobić razem?

Wszystko, czego dusza zapragnie. Fotografia, choć wydaje się, że zrobiono już wszystkie możliwe zdjęcia, nadal rozwija. Niemniej jednak, niekoniecznie tak musi być. W mojej ocenie bowiem, to niestandardowe pomysły i życzenia klientów, pozwalają najbardziej rozwinąć skrzydła. Dlatego też im bardziej odjechane i nieprawdopodobne zlecenia, tym bardziej ekscytujące i dla mnie.