Radek Struzik Fotografika

Studio Fotograficzne Manufaktura Kadrów

Oferta studia

Oferta, Portret, Portfolio

Oferta obejmuje kompleksową obsługę fotograficzną dla osób prywatnych i innych firm oraz zdjęcia do dokumentów. Specjalizujemy się w fotografii studyjnej oraz reportażach ślubnych, biznesowych, z imprez okolicznościowych, w tym komunii, chrztów oraz wszelkiej maści imprez rodzinnych. Oferujemy najwyższą jakość w rozsądnej cenie.

Dysponujemy własnym, w pełni wyposażonym  studiem fotograficznym, znajdującym się w ścisłym centrum Sosnowca, gdzie realizujemy także wszelkie sesje, m.in. akt i sensualna.

Zapraszamy na sesje ślubne, portretowe, biznesowe, a także zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty zdjęć do dokumentów.

Oferta dla firm i osób prywatnych

_MG_5312

Fotografia ślubna

Kompleksowa obsługa ślubów i wesel od sesji narzeczeńskich, przez przygotowania, ceremonię, przyjęcie, aż  po plener i przygotowanie albumów.

_28A0494

Sesje portretowe

Zdjęcia stworzone w dowolnej konwencji, dopasowane do potrzeb i fantazji klienta – zarówno rodzinne, jak i indywidualne. Skorzystaj ze wsparcia profesjonalnej wizażystki i puść wodze fantazji.

Oferta, Portret, Portfolio

Wizerunkowe i biznesowe

Potrzebujesz zdjęcie do CV? A może chcesz zapewnić sobie lub swojej załodze wizerunek spójny ze strategią swojej firmy? Zapraszamy do wspólnej budowy tego, co chcesz pokazać.

Koncerty

Koncerty i eventy

Reportaże z koncertów muzycznych i eventów otwartych, jak i prywatnych.

sensualna

Fotografia sensualna

Wyjątkowa pamiątka dla Ciebie lub kogoś z Twoich Bliskich. Bądź bohaterem klimatycznej sesji, która zostanie z Tobą już na zawsze.

Zdjęcia do dokumentów

Zdjęcia do dokumentów

Zdjęcia do paszportu, dowodu osobistego i prawa jazdy oraz do blisko 180 innych dokumentów. A wszystko najtaniej w centrum Sosnowca.

30zł za 4 szt., 40zł za 8 szt.