Radek Struzik Fotografika

Studio Fotograficzne Manufaktura Kadrów

Sesje wizerunkowe i biznesowe

Fotografia biznesowa, wizerunkowa, portret środowiskowy

NIE MUSZĄ BYĆ NUDNE

Mówi się, że “jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Niech więc piszą jak najlepiej. Uwiecznianie wizerunku ma historię długą niczym tradycja tworzenia jakichkolwiek portretów. Kiedyś przywilej władców i możnych, dziś dostępna dla każdego. Zmieniły się techniki, zmieniły się zasady, ale idea pozostała ta sama. 

Podczas sesji wspólnie zaprezentujemy Twoje największe zalety. Oczywiście to Ty wybierzesz, które zdjęcia będą Cię finalnie reprezentować. Każde jednak ma trzymać jak najwyższy standard. Dodatkowo, topowy retusz sprawi, że żaden zbędny detal nie będzie odciągał uwagi widzów od Twojej osoby. Żadnego plastikowego wygładzania skóry i usuwania tego, co tak naprawdę Cię definiuje. Za to pozbycie się niesfornych kosmków włosów, przebarwień na skórze, czy też niedoskonałości makijażu lub światła, jest już jak najbardziej na miejscu.

Do wyboru masz kilka pakietów ilościowych, ale bez względu na ilość, jakość pozostaje zawsze na najwyższym poziomie. W każdym pakiecie do wyboru określone są zdjęcia poddane retuszowi i te poddane postprodukcji. Wszystko przygotowane w postaci eleganckiego vouchera, który może posłużyć Tobie, ale jako prezent dla kogoś Ci bliskiego, kto zaczyna biznesową przygodę lub chce po prostu wzbogacić swoje CV. 

Dla kogo i dlaczego?

Dla Ciebie

Pojedyncze zdjęcia czy cała sesja? Studio fotograficzne do Twojej dyspozycji.

Dla Twojej firmy

Zaprezentuj swój zespół w jednej konwencji, np. na stronie www.

W wybranym miejscu

Zdjęcia możemy wykonać zarówno w naszym studio, jak i np. w siedzibie Twojej firmy.

Pomysł

Pokaż, co Ci się podoba albo o tym opowiedz i zdaj się na mnie. Każdą wizję możemy zrealizować

Konsultacje

Jeśli zamiast pewności masz mnóstwo pytań, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie jeszcze przed sesją.

Profesjonalny wizaż

Oferujemy wsparcie profesjonalnych wizażystek., by efekt był jeszcze lepszy.

JAKOŚĆ

Usługi są oparte o wyśrubowane standardy sprzętowe i warsztatowe. Niemniej jednak, wciąż dźwigam poprzeczkę.

DOŚWIADCZENIE

Żaden rodzaj urody i pożądanego oświetlenia nie stanowią przeszkody. To wynik wielu lat analizy kolejnych sesji.

KOMFORT

Istotne, by atmosfera w studiu ma wzbudzać poczucie spokoju i pewności, co później łatwo dostrzec na zdjęciach.

RETUSZ

Lata doświadczenia i ciągłej nauki pozwalają mi oferować topowy, drobiazgowy retusz bez "plastiku" i dróg na skróty.

WIZAŻ

Współpraca wyłącznie ze sprawdzonymi i zaufanymi wizażystkami na najwyższym poziomie. Ekskluzywny look się ceni.

Jaki styl będzie odpowiedni?

To już zależy od Ciebie i od tego, jakie przeznaczenie będą miały zdjęcia. Dla zespołu Twojej firmy przyda się spójny, ujednolicony styl. Indywidualność każdego z jego członków warto podkreślić w inny sposób.

Dla Twojej indywidualnej sesji, kluczowe będzie co i w jaki sposób chcesz uwypuklić, a co zamaskować. W takim wypadku poszukujemy tego, co najlepiej odda Twoją osobowość i jakie wrażenie masz sprawiać, ponieważ czego innego wymagać będzie CV, a czego innego portret środowiskowy.

Z przyjemnością doradzimy co i w jakich okolicznościach sprawdzić się może najlepiej. Kiedy epatować “profesjonalizm” i “statecznością”, a kiedy luzem i przyjaznym usposobieniem.

Reasumując, to nie tylko świetna zabawa, ale i okazja, by poznać samego siebie. Dzięki profesjonalnym zdjęciom i kilku uwagom nie tylko zyskasz w oczach współpracowników, ale możesz dowiedzieć się więcej o mocnych stronach swojego wizerunku. Czy przekujesz to na sukces w codziennych kontaktach? Na to wpływu nie mam, ale zrobię wszystko, by zdjęcia w tym pomogły.

WIĘCEJ UNIKALNYCH SESJI